• Makinë ëmbëlsirash
 • Makinë për çokollatë
 • Makina të tjera për ëmbëlsira
 • Rreth Nesh
 • Rreth Nesh

Rreth Kompanisë

Shanghai Candy Machine Co., Ltd. u themelua në vitin 2002, ndodhet në Shangai me akses të përshtatshëm transporti.Është një prodhues profesionist i makinerive të ëmbëlsirave dhe ofruesi i zgjidhjeve të teknologjisë së prodhimit të ëmbëlsirave për përdoruesit globalë.
Pas më shumë se 18 vitesh zhvillimi dhe inovacioni të vazhdueshëm, SHANGHAI CANDY është bërë prodhuesi kryesor dhe me famë botërore i pajisjeve të ëmbëlsirave.

Shiko më shumë

shërbimet tona

Prodhuesi profesional i makinerive të ëmbëlsirave dhe ofruesi i zgjidhjeve të teknologjisë së prodhimit të ëmbëlsirave.

 • Produktet

  Produktet

  Shanghai Candy është e specializuar në R&D, prodhimin dhe tregtimin e makinerive të karamele dhe makinerive të çokollatës.

 • Shërbimi

  Shërbimi

  CANDY ofron 12 muaj periudhë garancie nga data e furnizimit kundër çdo defekti prodhimi dhe materiali me defekt.

 • kontakt

  kontakt

  Makinat e personalizuara të karamele dhe kallëpe karamele janë në dispozicion.Mirë se vini të ndani idenë tuaj me ne, le të punojmë së bashku për ta bërë jetën më kreative.

produktet tona

Vlerat thelbësore të kompanisë --- Ndershmëria, Inovacioni, Përgjegjësia, Bashkëpunimi.

partnerë të besuar

 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët
 • Partnerët